Histoire de Gustave-Adolphe roi de Suede

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, 3 vol, "Histoire de Gustave-Adolphe roi de Suede", Amsterdam,, 1764, nr II, III och IV, helfranska band, stämplade med vapensköld.

Mindre skador på band, mindre fläckar, ej fullt genomgångna

716514

2019-12-29