Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
150 EUR
TAPIO WIRKKALA, stol, "Nikke", Asko, 1900-talets mitt,
förkromade ben, sits i vitt konstläder, höjd 81,5 cm, bredd 45 cm
Ingår i temaauktionen Möbeldesign
Slitage
716517
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här