Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, marmorskiva, riklig skuren dekor i trä och pastellage, bronserad, höjd ca 77, 141 x 78 cm
Kompletterad, färgslitage/skador
716521
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här