Sven Olow Olsson

Sven Olow Olsson
Sven Olow Olsson
Sven Olow Olsson
Sven Olow Olsson
Sven Olow Olsson
Sven Olow Olsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN OLOW OLSSON (1924-1971): Stilleben, signerad och daterad Sven Olow Olsson -51, olja på pannå, ca 41x60 cm

signatur med skador

716523

2019-12-20