Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA , ljusstakar, 1 par, mässing samt trä, No 62, 1900-tal, på kulfötter, höjd ca 30 cm

Slitage

716529

2019-12-21