Mona Morales Schildt skultptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA MORALES SCHILDT, "Ventana", Kosta, skulptur underfång i blått, slipade sidor, signerad Kosta SS 198/49 höjd 13 cm

Små nagg förekommer och smärre repor

716532

2019-12-21