Stig Lindberg Karneval

Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval
Stig Lindberg Karneval

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): "Karneval", askfat, fajans, signerade med studiohand samt, mått ca 15,5x15,5 cm

Bruksslitage

716541

2019-12-21