Blå Blom kaffeservis
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, Blå Blom, kaffeservis, 24 dlr, 1900-talets andra hälft, benporslin, bestående av: 11 kaffekoppar med fat, 6 assietter, 3 tekoppar med fat, sockerskål med lock, gräddkanna, 2 sockerskålar,
1 kaffekopp med nagg
716547
2019-12-21