Blå Blom kaffeservis

Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis
Blå Blom kaffeservis

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, Blå Blom, kaffeservis, 24 dlr, 1900-talets andra hälft, benporslin, bestående av: 11 kaffekoppar med fat, 6 assietter, 3 tekoppar med fat, sockerskål med lock, gräddkanna, 2 sockerskålar,

1 kaffekopp med nagg

716547

2019-12-21