Carl Schubert akvarell

Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): (4) Landskapsbilder, stadsmiljö, varav 3 st signerade och daterade Carl Schubert -79/ -84/ -90, akvarell, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

716555

2020-01-10