Carl Schubert akvareller

Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): (12) Figurkompositioner, delvis signerade och daterade, akvarell, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

716559

2020-01-10