Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE SKOGH (1923-2006): 3 relifer, keramik, gustavsberg signerad, ca 35x22 cm
Smärre nagg, slitage
716561
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här