Börje Skogh relief

Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief
Börje Skogh relief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SKOGH (1923-2006): 3 relifer, keramik, gustavsberg signerad, ca 35x22 cm

Smärre nagg, slitage

716561

2019-12-21