Carl Schubert akvarell

Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): (5) Figurkompositioner, signerade och daterade Carl Schubert -87, akvarell, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

716564

2020-01-10