Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL SCHUBERT (född 1955): (5) Figurkompositioner, signerade och daterade Carl Schubert -87, akvarell, varierande mått, oramade
Hanteringsveck
716564
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här