Fickur i 18 k guld 1800-tal

Fickur i 18 k guld 1800-tal
Fickur i 18 k guld 1800-tal
Fickur i 18 k guld 1800-tal
Fickur i 18 k guld 1800-tal
Fickur i 18 k guld 1800-tal
Fickur i 18 k guld 1800-tal
Fickur i 18 k guld 1800-tal
Fickur i 18 k guld 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEPAUTE, fickur, 18 k guld, ca 1860, Frankrike, Paris, innerlock i metall, cylindergång, boettnr. 12319, diameter 40 mm, vikt ca 38,1 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lös glas, slitage

716573

2019-12-28