Peter Dahl blandteknik

Peter Dahl blandteknik
Peter Dahl blandteknik
Peter Dahl blandteknik
Peter Dahl blandteknik

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Förlaga till affisch, signerad och daterad Peter Dahl-74, blandteknik, bladmått ca 42x62 cm

Reva i nedra marginal

716574

2020-01-10