Gipsreliefer

Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer
Gipsreliefer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN ERIKSSON (1958-1935): (2) Reilef, musicerande puttis resp ko bondmora, signerad och en daterad CHR E 1927, gips, ca 22x44 resp 38x30 cm

Nagg

716584

2019-12-21