Peter Dahl etsningar

Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): (6 st), Figurscener, Karl XVI, signerade och daterade Peter Dahl -72, etsningar, bladmått ca 53x39 cm, resp 39x53 cm, oramade

Oramade

716593

2020-01-10