Peter Dahl etsningar

Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar
Peter Dahl etsningar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): (6 st), Figurscener, Karl XVI, signerad och daterad Peter Dahl -72, etsningar, bladmått ca 53x39 cm, resp. 38x45

716610

2020-01-11