Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP / HÄNGSKÅP, 1700-talets slut, allmoge, polykromt bemålat, daterat 1794, höjd 81, 75x30 cm
Saknar lås och nyckel, slitage och skador
716612
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här