Peter Dahl tusch

Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch
Peter Dahl tusch

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Förlaga till affisch, signerad och daterad a tergo " Peter Dahl hösten 1975", tusch på papper, bladmått ca 44x35 cm

Smärre skador

716619

2020-01-11