Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Förlaga till affisch, signerad och daterad a tergo " Peter Dahl hösten 1975", tusch på papper, bladmått ca 44x35 cm
Smärre skador
716619
2020-01-11