Pierre Olofsson färglitografi
2019-12-21
716620
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 42/112, färglitografi, bladstorlek ca 54x38 cm