Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019):(5 st) Figurscener, litografier (4 st), collage (1 st), varav en signerad, varierande mått, oramade
716621
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här