Peter Dahl litografier collage

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019):(5 st) Figurscener, litografier (4 st), collage (1 st), varav en signerad, varierande mått, oramade

716621

2020-01-11