Spegel och konsolbord empir
Closed
2019-12-30
716632
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SPEGEL OCH KONSOLBORD, empir, 1800-tal, fanerad med mahogny, intarsiadekor, spegel mått 166x61 cm, konsolbord längd 53, bredd 30, höjd 37 cm
Åldersrelaterat slitage med mindre fanerskador