Spegel och konsolbord empir

Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir
Spegel och konsolbord empir

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL OCH KONSOLBORD, empir, 1800-tal, fanerad med mahogny, intarsiadekor, spegel mått 166x61 cm, konsolbord längd 53, bredd 30, höjd 37 cm

Åldersrelaterat slitage med mindre fanerskador

716632

2019-12-30