Tekanna Inger Persson Rörstrand

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGER PERSSON, "Pop", tekanna, 1960-tal, Rörstrand, höjd ca 13 cm

Sil saknas, lock med mindre glasyrnagg

716639

2019-12-21