Matsalsmöbel idegran
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 7 dlr., fanerad med idegran, England, 1900-talets andra hälft, Regencystil, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor (54), 2 karmstolar samt 4 stolar, höjd ca 74,5, 162x100, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, smärre stötmärken
716644
2019-12-20