Matsalsmöbel idegran

Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran
Matsalsmöbel idegran

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 7 dlr., fanerad med idegran, England, 1900-talets andra hälft, Regencystil, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor (54), 2 karmstolar samt 4 stolar, höjd ca 74,5, 162x100, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, smärre stötmärken

716644

2019-12-20