Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Arbetshäst i vinterlandskap, Frösön, signerad och daterad 1945, olja på pannå, ca 45x61 cm

Fläckar

716646

2019-12-20