Barnvagn från omkring 1920-talet

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

BARNVAGN, 1920/30-tal, korg, handtag i svarvat trä, höjd ca 85, längd 120 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

716677

2019-12-22