Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTBORD, 1930/40-tal, fanérat i alm, med fyra lådor samt vå skåp, höjd ca 72, 120x41 cm, nycklar finns
Slitage och ytsakdor
716685
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här