Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTBORD, 1930/40-tal, fanérat i alm, med fyra lådor samt vå skåp, höjd ca 72, 120x41 cm, nycklar finns

Slitage och ytsakdor

716685

2019-12-20