Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, stomme i stålrör, klädda i skinn, på hjultrissor, bredd ca 74, sitthöjd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage/patina
716686
2019-12-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner