Fåtöljer 1 par stomme i stålrör

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, stomme i stålrör, klädda i skinn, på hjultrissor, bredd ca 74, sitthöjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage/patina

716686

2019-12-25