Bestick nysilver 1800-tal

Bestick nysilver 1800-tal
Bestick nysilver 1800-tal
Bestick nysilver 1800-tal
Bestick nysilver 1800-tal
Bestick nysilver 1800-tal
Bestick nysilver 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, HUMMERGAFFLAR, 37 dlr., nysilver, 18/1900-tal, några delar graverade med adelsvapen tillhörande den friherrliga ätten Lagerheim, längd ca 21-25 cm

Slitage

716688

2019-12-21