Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLYKTOR, 1-par, tidigt 1900-tal, stomme i patinerad koppar i hexagon form, blastrat glas i gul ton, höjd ca 55 cm
Ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage
716705
2019-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här