Utomhusbelisnng 1 par

Utomhusbelisnng 1 par
Utomhusbelisnng 1 par
Utomhusbelisnng 1 par
Utomhusbelisnng 1 par
Utomhusbelisnng 1 par
Utomhusbelisnng 1 par
Utomhusbelisnng 1 par
Utomhusbelisnng 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLYKTOR, 1-par, tidigt 1900-tal, stomme i patinerad koppar i hexagon form, blastrat glas i gul ton, höjd ca 55 cm

Ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage

716705

2019-12-22