Oidentifierad konstnär, Flicka i parklandskap

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Flicka med blommor i famnen, olja på duk, 61 x 51 cm. Förgylld ram.
Del av ägaretikett på baksidan.

Retuscher, lagningar

716715

2019-12-21