Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teak, med enkel hyllplan, låda i sarg, på trissor, höjd ca 71, 73x43 cm

Smärre slitage på trissorna, blekt på skivan, smärre slitage

716765

2019-12-21