Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR, 2 st, FIGURINER, 1 par, porslin, Tyskland, 1900-talets andra hälft, bl a Dresden, skålarnas längd ca 26-41, figurinernas höjd 12 cm
Blomdekoren med obetydliga skador
716766
2019-12-21