Skålar figuriner bl a Dresden

Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden
Skålar figuriner bl a Dresden

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, FIGURINER, 1 par, porslin, Tyskland, 1900-talets andra hälft, bl a Dresden, skålarnas längd ca 26-41, figurinernas höjd 12 cm

Blomdekoren med obetydliga skador

716766

2019-12-21