Carl Fredrik Reuterwärd färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition, signerad Reuterswärd,, 72/100, färglitografi, bildmått ca 94x69 cm

716780

2019-12-21