Bänkar

Bänkar
Bänkar
Bänkar
Bänkar
Bänkar
Bänkar
Bänkar
Bänkar
Bänkar
Bänkar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO SVENSSON, bänkar, 2 st. ek, Bjärnums Möbelfabriker,1900-talets andra hälft, höjd 35, 150x47 cm

Slitage, fläckar

716801

2019-12-21