Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, gustavianska, Stockholmsarbeten, skuren dekor med bl a fleuroner, stoppade och med textil klädsel, senare bemålning och bronsering samt klädsel, sitthöjd ca 40 samt högsta höjd 85 och bredd 60 cm

Renoverade, kompletterade, sprickor, slitage, nagg

716802

2019-12-22