Fåtöljer
2019-12-22
716802
| Klubbat belopp | 13 500 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, gustavianska, Stockholmsarbeten, skuren dekor med bl a fleuroner, stoppade och med textil klädsel, senare bemålning och bronsering samt klädsel, sitthöjd ca 40 samt högsta höjd 85 och bredd 60 cm
Renoverade, kompletterade, sprickor, slitage, nagg