Stolar Eyjolfur Augustsson

Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson
Stolar Eyjolfur Augustsson

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EYJOLFUR K AUGUSTSSON, "Armchair S-96", stolar, 9 st, Snickeri AB HJ Jackson, 1960-tal, ek, skyltmärkning, sitthöjd ca 43 cm, lösa sittdynor medföljer

Brukslitage, smärre ytskador

716812

2019-12-21