Stellan Mörner
2019-12-21
716822
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Stol och hus, signerad Mörner, olja på duk, ca 27x35 cm