Alvar Saari

Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari
Alvar Saari

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR SAARI, väggplakett, glaserad keramik, föreställande tupp, signerad samt daterad 1973, mått ca 41x40 cm

716831

2019-12-22