Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA LINDERHOLM (född 1947): Motiv med tekanna, litografi, signerad samt numrerad 3/170 ca 58x81 cm

716836

2019-12-22