Karmstolar jugned

Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned
Karmstolar jugned

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, jugend, mahongy, klädda i blå sammet, sitthöjd ca 48, höjd 143 cm

Slitage

716842

2019-12-22