Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
TAGE TÖRNING, (född 1925): "Oljefatet", signerad Tage Törning, olja på duk, ca 85x100 cm
716848
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här