Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

TAGE TÖRNING, (född 1925): "Oljefatet", signerad Tage Törning, olja på duk, ca 85x100 cm

716848

2020-01-13