Golvlampa
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Marian Zawadzki, polykrom dekor, signerad och daterad MZ 1958, inpressad Tilgman Keramik Made in Sweden, glaserat lergods, veckad textilskärm medföljer, höjd exklusive skärm ca 124 cm
Något sned i fäste
716850
2019-12-22