Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Marian Zawadzki, polykrom dekor, signerad och daterad MZ 1958, inpressad Tilgman Keramik Made in Sweden, glaserat lergods, veckad textilskärm medföljer, höjd exklusive skärm ca 124 cm

Något sned i fäste

716850

2019-12-22