Maurice Moberg oljemålning

Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): Landskap, signerad Maurice Moberg, signerad samt daterad -97 a tergo, olja på duk, ca 65x80 cm

716851

2020-01-13