Maurice Moberg oljemålning
2020-01-13
716851
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): Landskap, signerad Maurice Moberg, signerad samt daterad -97 a tergo, olja på duk, ca 65x80 cm