Endre Nemes färglitografi

Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi
Endre Nemes färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

NEMES, Endre (1909-1985): "Skomakarens storhetsdröm", signerad Endre Nemes, numrerad 133/150, färglitografi, bladmått ca 60x70 cm

716860

2020-01-13